Leder

Toril Marlene Staxrud, Sigdal kommune

Toril.marlene.staxrud@sigdal.kommune.no / 924 49 916

Nestleder

Trond Døviken, Hurum kommune

Trond.Doviken@hurum.kommune.no / 915 22 942

Styremedlemmer

Kari Larsen Foss-Pedersen, Nedre Eiker kommune

Kari.Larsen.Foss-Pedersen@nedre-eiker.kommune.no / 934 08 807

Svein Foss, Flesberg kommune

Sveinrudolf.foss@flesberg.kommune.no / 975 51 544

Varamedlemmer

Bjørnar Dahler, Lier kommune

Bjornar.Dahler@lier.kommune.no / 915 34 836

Eva Markegård, Hemsedal kommune

Eva.markegard@hemsedal.kommune.no / 468 11 942 

Leder av representantskapet

Solveig Vestenfor, Ål kommune

Solveig.Vestenfor@aal.kommune.no / 988 73 422

Nestleder av representantskapet

Jan Midtskogen, Sigdal kommune

Jan.midtskogen@ringnett.no / 412 71 898

Valgkomité

Aud Helen Solberg, Nes kommune

aud-helen.solberg@nes-bu.kommune.no

Marianne Byman Grøthe, Hemsedal kommune

marianne.b.grothe@hemsedal.kommune.no