Her finner du kontaktinformasjon til alle kommunekoordinatorer for din kommune.

 

Buskerud Fylkeskommune: Ingvild Bellen Wear / 32 80 86 21 / ingvild.wear@bfk.no

Flesberg: Svein Foss / 31 02 20 30 / svein.foss@flesberg.kommune.no

Flå: Britt H Thalerud / 32 05 36 00 / britt.thalerud@flaa.kommune.no

Gol: Helene Holand / 32 02 90 00 / helene.holand@gol.kommune.no

Hemsedal: Marianne B Grøthe / 31 40 88 00 / marianne.b.grothe@hemsedal.kommune.no

Hol: Gunnhild P Svidal / 32 09 21 00 / gunnhild.svidal@hol.kommune.no

Hurum: Marianne Blichfeldt / 32 79 71 16 / Marianne.Blichfeldt@hurum.kommune.no

Kongsberg: Odd Resser / 32 86 65 21 / odd.resser@kongsberg.kommune.no

Krødsherad: Anne Magnus / 32 15 00 00 / anne.magnus@krodsherad.kommune.no

Lier: Bjørnar Dahler / 91 53 48 36 / bjornar.dahler@lier.kommune.no

Modum: Linn Thon / 32 78 93 00 / Linn.Thon@modum.kommune.no

Nedre Eiker: Kari Larsen Foss-Pedersen / 93 40 88 07 / KariLarsen.Foss-Pedersen@nedre-eiker.kommune.no

Nes: Aud Helen Solberg / 32 06 83 00 / aud.helen.solberg@nes-bu.kommune.no

Nore og Ulvdal: Gro E Grøtjorden / 31 02 40 00 / gg@noreuvdal.no

Rollag: Else Berit Grette / 31 02 30 00 / else-berit.grette@rollag.kommune.no

Sigdal: Toril M Staxrud / 32 71 14 00 / toril.marlene.staxrud@sigdal.kommune.no

Ål: Unni Sørensen / 32 08 50 00 / unni.sorensen@aal.kommune.no

Villa Skaar AS: Thomas Weiler Riis / 48 32 42 50 / fagligleder@villaskaar.no

 

Full kontaktinformasjon kan du finne her: Kommunekoordinatorer.